Welcome and have fun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome and have fun!

Внимание! Часовете в гимназията и университета ще започнат от 15 септември. Иначе през лятната и другите ваканции (вкл. събота и неделя) няма да има часове!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на плажа на Мат Хъдсън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Къщата на плажа на Мат Хъдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на плажа на Мат Хъдсън   Къщата на плажа на Мат Хъдсън Icon_minitimeПон Май 31, 2010 12:16 am

Това е къщата, в която живеят Мат и баща му:
Къщата на плажа на Мат Хъдсън 10263272-beach-villa-bali

Басейнът на двора:
Къщата на плажа на Мат Хъдсън Specialreports_2edb.Beach%20House

Кухнята:
Къщата на плажа на Мат Хъдсън Turtle_beach_villa_ki

Всекидневната:
Къщата на плажа на Мат Хъдсън Beach_villa_mirabelle_living_room_2

Стаята на Мат:
Къщата на плажа на Мат Хъдсън Beach_villa_mirabelle_bedroom_6

Стаята на баща му:
Къщата на плажа на Мат Хъдсън Beach_villa_1

Банята:
Къщата на плажа на Мат Хъдсън Beach_villa_mirabelle_bathroom_1
Върнете се в началото Go down
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Къщата на плажа на Мат Хъдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа на Мат Хъдсън   Къщата на плажа на Мат Хъдсън Icon_minitimeНед Юни 06, 2010 10:01 pm

Мат се събуди чак на следващата сутрин. Следобедът, прекаран на плажа, бе минал страхотно за него, а последвалата го вечер беше дълга и очарователна. На сутринта, когато той се събуди щастлив, Селена до него още спеше. Той я погледна нежно и си помисли колко е красива тя, докато спи. Мат се замисли за случилото се. Нещата между тях двамата се бяха развили изключително бързо и бяха наситени с емоции. Първо дългите часове на плажа, а след това и "забавлението" вкъщи несъмнено щяха да оставят дълготраен белег в съзнанието и на двамата. Денят, прекаран заедно, беше най-хубавият за Мат в последно време.
Той отново погледна момичето, усмихна се и леко стана от леглото, внимавайки да не я събуди. Обу си къси панталони и се замисли. Искаше да направи нещо за нея. Преди Селена да се събуди, той направи кафе (това беше нещо, което Мат за никого не бе правил), седна на дивана в хола и отново се замисли, чакайки приятелката си да се събуди..
Върнете се в началото Go down
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на плажа на Мат Хъдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа на Мат Хъдсън   Къщата на плажа на Мат Хъдсън Icon_minitimeПон Юни 07, 2010 2:49 am

Когато се събудих,Мат го нямаше.За миг си помислих,че ме е оставил,но после чух телевизора долу.Бях толкова щастлива.Струваше ми се,че нещата между нас се бяха развили твърде бързо,но това нямаше значение,защото бях влюбена в него.После реших да стана и нахлузих една негова тениска.Ухаеше така приятно.Слязох долу.Видях го да седи на дивана и естествено-играеше баскетбол на плейстейшъна.Отидох при него и го целунах.
-Добро утро.-поздравих го аз.-Като видях,че те нямаше до мен за миг си помислих,че си ме оставил.-казах аз закачливо и опрях глава на рамото му.
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Къщата на плажа на Мат Хъдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа на Мат Хъдсън   Къщата на плажа на Мат Хъдсън Icon_minitimeПон Юни 07, 2010 2:54 am

- Добро утро поспаланке - отвърна той закачливо и я целуна. - Помислих, че никога няма да се събудиш, което ме притесни. Днес сме на училище. - заяви той сериозно, но тонът му веднага се развесели - Не се притесних заради това разбира се, помислих си че никога няма да ме целунеш отново.
Двамата се засмяха, той гушна Селена и я притисня към себе си на дивана. Тя го целуна нежно и продължително. Малката им игричка продължи дълго..
Върнете се в началото Go down
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Къщата на плажа на Мат Хъдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа на Мат Хъдсън   Къщата на плажа на Мат Хъдсън Icon_minitimeПон Юни 07, 2010 3:05 am

Мат ми напомни,че сме на училище.
-О,да.Вярно,че сме на училище.Жалко,че този път не можем да се чупим.-казах аз и се засмях.Започнахме да си играем.Той ме гъделичкаше,а аз не спирах да се смея.След малко се сетих,че трябва да тръгваме.
-Хайде да тръгваме.-рекох аз.-Само се чудя дали да не отида на училище с тениската ти.Много ми харесва.-пошегувах се.Качих се горе да си облека дрехите,но изведнъж се сетих,че не се бях прибрала цяла вечер.Сигурно нашите бяха полудели.Казах на Мат:
-Да побързаме,защото трябва да мина през нас да кажа на нашите,че съм добре и да се преоблека.И също ще те запозная с тях.-надявах се да няма нищо против.-Пък,ако още не си готов,ще ме изчакаш.
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Къщата на плажа на Мат Хъдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа на Мат Хъдсън   Къщата на плажа на Мат Хъдсън Icon_minitimeПон Юни 07, 2010 3:11 am

- Добре, супер. Да побързаме тогава.. - двамата започнаха млака гоненица до горе. - Не ми пречи да си с тениската ми - каза той закачливо - отива ти..
Когато бяха готови за училище, двамата слязоха долу. Нямаше време да закусят, тъй като трябваше да минат и през къщата на Селена. Щяха да хапнат нещо в училище.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на плажа на Мат Хъдсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа на Мат Хъдсън   Къщата на плажа на Мат Хъдсън Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на плажа на Мат Хъдсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кея на плажа
» Къщата на Люй Майсън
» Къщата на Елена Гилбърт
» Къщата на Ашли Дарвин
» Къщата на Рокси Билсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome and have fun! :: Извън града :: Плажа-
Идете на: