Welcome and have fun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome and have fun!

Внимание! Часовете в гимназията и университета ще започнат от 15 септември. Иначе през лятната и другите ваканции (вкл. събота и неделя) няма да има часове!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Физкултурен салон

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 10:19 pm

Тук беше физкултурния салон,в който се провеждаха часовете по физическо и мачовете на отбора на училището-Рейвънс.Всеки,който имаше намерение да се запише в отбора първо трябваше да мине през одобрението на тренера Дърам или както му казваха там-Белия.

Физкултурен салон Basket10
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Марк Василевич

Марк Василевич


Брой мнения : 219
Join date : 09.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 8:41 pm

Първитя час,който по програма имаше днес Марк беше физическо и веднага се запъти към големият физкулутурен салон,където се порвеждаха часовета на тинейджърите и можеха да се наблюдават мачовете на техния любим Рейвънс.Покрай ангажимените си във кафенето по ри госпожа Карън,той беше си позабаравил нещата във училище и сега трябваше бързо да наваксва.За часът,предпочете да изглежда във този вид:Физкултурен салон PIC600899%5B1%5D
По случайност го намери вкъщи и тъкмо сега щеше да му свърши работа за часовете по баскетбол,където след колебание щеше да се запише.Нямаше много опит,затова реши да се упражнява и във съответните дни да поразвие физиката си.Щом влезе във помещенитео,момчето се огледа за треньор Дъръм и бързо се отпарви към него.
-Здравейг,тренер!Мога ли да се запиша за тернировъчни пракитки по баскетбол?-попита той и тайно се надяваше да не му откаже,защото му се носше славата на доста строг и безжалостен учител към свойт тип.
Господинът го изгледа и по старото му добро лице се появи слънчева усмивка:
-Разбира се,моето момче- потупа го по рамото и продлжи:Само ще трябва да попълинш едни формуляри,да си дадеш пълните си лични данни и няма да имаш грижа.
Марк доста се зарадва и последва треньорът,със който седнаха на пейките във публиката и започнаха да обсъждат негово бъдеще.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Донован

Ейприл Донован


Брой мнения : 22
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 8:49 pm

Заедно с няколко момичета от мажоретния състав се бяхме събрали във физкултурния салан и както обикновено обсъждахме танца за следващия мач.Разговоряхме доста оживено и се чувахме почти изцелия салон,но нещо привлече вниманието ми.
-Май ще има ново попълнение в отбора?-казах на момичето до мен и се усмихнах.Не познавах момчето,но смятах да се запознаем.Изчаках докато разговора му с треньора свърши и се приближих към него.
-Здрасти,аз съм Ейприл! - представих се и се усмихнах широко.
Върнете се в началото Go down
Марк Василевич

Марк Василевич


Брой мнения : 219
Join date : 09.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 8:56 pm

Разговорът му със треньора приключи повече от успешно и щом се разбраха кога да идва да тренира,Марк се обрна и видя една група от мажоретки,който го наблюдаваха.Той не беше от стеснителните и съвсем приятелски им помахна и се усмихна.Те му отвърнаха със същото и след малко,може би от лйбопитство към него дойде едно доста хубаво и привлекателно момиче,със прекрасна фигура и чисот бяла като порцелан кожа.Момечто явно беше събудило интересът на всички и това го накара да се изчерви за момент,но се овладя и ицчаак да дойде при него.
Тя се приближи и му се представи като Ейприл.Гласът й направи доста силно впечатление,,защото беше доста мек и звънлив,естествен и изпълнен със много топлота.
-Здрваей,приятно ми е да се запознаем-отвърна момичето и подаде ръка.Казвам се Марс Василевич и отскоро пристигнах във Три Хиййл.Ако присъствието му парвеше впечатление,какво ли ще каже за фамилията му,която веднага подсказва за чужди корени и чужда култура.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Донован

Ейприл Донован


Брой мнения : 22
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 9:02 pm

Фамилията му ми напомни на Русия.Това,че бях руса не ме правеше глупава,а и момчето изглеждаше интересно.За няколко секунди просто го гледах усмихнато.
-Хубава фамилия! - казах и се обърнах леко към приятелките ми,като смотолевих ''Много е готин''
-В отбора ли ще си? - попитах го като погледанх към екипа му.Всичко личеше,че щяхме да се виждаме доста често.
Върнете се в началото Go down
Марк Василевич

Марк Василевич


Брой мнения : 219
Join date : 09.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 9:15 pm

-Точно така,но да поясня няма веднага да започвам-доплни Марк,който все пак имаше нужда от време,през което да натрупа форма,да влезе във ритм и чак тогава ще бъде във отбора.По душа си беше спортист,независимо че баскетболът не му беше чак силната старана,но го приличаше доста неудържимо.
-Задавам ти този въпрос,защого перди малко те видях да разговарях със тренера-поясни момичето и направи жеста на останалите мажоертки да престанат да се кискат и да си гледат работата.
Със всяка секунда ставаше все по-забавно и младият руснак нямаше нищо поритв да се позабавлява.Допадна му тази нейна откорвеност и хич не я мислеше за глупава.Самото й лице издаваше колко силна и борбена личност е и как иска да успее във живота.
-Разбира се,че ще играя-отново се върна към реалността и продължи.Просто ще ми е нужно малко време да потернирам и да вляза във форма,защото не искам да разочоровам приятелите ми и треньорът,който ми гласува доверие моментално.Освен това работя извън часовете три пъти през седмицата при г-жа Скот във кафенето и както виждаш имам доста натоварен график-отбеляза със скромност Марк,въпреки че със пристигането си в втова градче моментално се влюби във всичко и бързо започна да печели приятели.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Донован

Ейприл Донован


Брой мнения : 22
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 9:45 pm

-Ами явно ще трябва да се надявам някой път да намериш време и да излезем на кафе или просто на разходка? - предложих направо.Вече предпочитах да казвам всичко в очите.От тайните става прекалено сложно,в това се обедих сама.
-А и може да имам нужда от някой частен урок по баскет.. А и както изглежда ти си доста добър.. - допълних,но това не беше кой знае колко вярно,защото не бях толкова зле.
Върнете се в началото Go down
Марк Василевич

Марк Василевич


Брой мнения : 219
Join date : 09.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 10:22 pm

-Непременно,обещавам ти,че щом се освободя малко,ще те поканя даизлезям някъде по твой избор,ставал и така?-попита Марк и я изгледа изпитателно.Не занеше как ставаше цялата работа,обаче след акто пристигна във градчето вече синамри доста голяма група приятели,така че времето нямаше да му празно и скучно.
Щеще на воля да се позабвялава,да се наслаждава на радсотите на живота и то във комапнията на такима прекрасни хора.Що се отнасяше до частният урок по басктебол,едва ли имаше нужда,но за що не,за него щеше да е по-добре.
-Само не ме забарявй и очаквам в скоро да си изпълниш обащанието-отвърна Ейприл и му стисна топло ръката.Бежду двамата поретеч нещо като химия,нямаше и половин час и доста се сближиха.Харесваше му че тя беше директна и но не криеше и той нямаше подобно намерение.Още един приятел,още един човек,който влезе във живота му и със сигурност ще остави своята следа.
-Ей,Марк идвай пир нас-извика някой от другите момчета и го извикаха да дойде при тях,започваше тренировката.Нямаше много време и много бързо каза:
-Сега трябва да вървя за тренироваката,но се надявам,че ще ме потърсиш,нали така-вметна той и допълни:Освен това можеш да дойдеш до нас и да те запозная със семейството ми-приключи тинейджърът и зачака да чуе какво да каже,перди да се присъедини към останалите.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Донован

Ейприл Донован


Брой мнения : 22
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 10:32 pm

-Супер!Ще ми бъде много приятно! - отговорих и му намигнах.Жалко,че го викаха,но и моите приятелки започваха да се изнервят за пикантни подробности.
-Е,предполагам ще можеш да ме намериш! - казах и се обърнах.След няколко крачки се обърнах и му помахах.Е,запознах се с още един човек.Явно днес ми е щастлив ден.Но пък започваше да ми липсва Сам..
Когато се върнах при приятелките си до една започваха да ме разпитват за готиното момче.Е,щях да ги поизмъча малко,но продължих да го наблюдавам докато говореше с приятелите си от отбора.
Върнете се в началото Go down
Самър Джейн Блейк

Самър Джейн Блейк


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 11:00 pm

Болеше ме адски много главата ,но след половин час имахме тренировка и не можех да я отложа.Танца не беше готов ,а състезанието наближаваше.Отидох по-рано в салона и не очаквах да има някой там, но грешах.Ейприл беше там.Останах изненадана и казах само:
-Здрасти-нищо повече.
Започнах да правя упражнения за разтягане без да говоря.Единственото ,което се чуваше в салона беше дишането ни и дращенето на молива й по листа.
Изморих се бързо ,може би ,защото не ми беше добре за това седнах на пейката и се облегнах на стената.Не знаех какво да й кажа и дали въобще имаше нужда да казвам нещо.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Донован

Ейприл Донован


Брой мнения : 22
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 11:03 pm

Видях,че Сам дойде във салона и само ме поздрави.И двете не знаехме какво да си кажем,а бяхме най-добри приятелки.Изненадах се,че дори за няколко минути успях да забравя.Момичетата около мен все още се суетяха около баскетболния отбор,явно всички заглеждаха момчетата.
-Здравей!-поздравих я и аз.Малко тъпо от моя страна,но при нас ситуацията бе доста сложна.
Върнете се в началото Go down
Самър Джейн Блейк

Самър Джейн Блейк


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 11:21 pm

Най-накрая моичетата от отбора се появиха и това не промени нищо,защото бяха заети да оглеждат и коментират баскетболистите.Вярно,че момчетата бяха супер ,но това се повтаряше на всяка тренировка и на мен започваше да ми писва ,а и днес бях доста избухлива и приличах на буреносен облак.За ''доброто'' ми настроение се бяха погрижили доста хора.Сутринта се скарах с майка ми заради партито около басейна ,което не ми даде да направя.След това закаснях за първия час ,а имахме контролно.Бях закасняла с 20 минути и ми оставаха малкото останали за да направя контролното, което никак не беше лесно.А и черешката на тортата беше скандала в часа по английски и дори не разбрах за какво точно беше ,защото вече бях достатачно изнервена и избухвах за най-малкото.Помня колко много крещя госпожата и това й отне целия час.
Погледнах момичетата ,които продължаваха да гледат стегнатите тела на момчетата.Искаше ми се да ги изгоня от салона,но нямах това право.
-Момичета..-казах тихо и никой не ми обърна внимание за това изкрещах.-Момичета!
Всички млъкнаха и ме погледнаха.Ейприл остави рисунката си и се приближи до другите.-
-Имате ли намерение да тренирате или ще ми губите времето?-съзнавах ,че съм груба,но за това щях да съжалявам по-късно.
Те продължиха да мълчат и да се споглеждат.Пуснах някакъв диск ,но нито една песен не ми хареса.Усетих сълзи от яд в очите си ,но ги преглътнах.
-Имаме доста работа ,танца не е готов ,а и музика нямаме.-казах малко по-спокойно и добавих.-И имаме много малко време.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Донован

Ейприл Донован


Брой мнения : 22
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 11:29 pm

Винаги познавах когато не беше в настроение и последните няколко пъти мисля,че беше заради мен и .. ,но пък защо си го изкарваше на момичетата.Сякаш самата тя не заглежда баскетболистите.
-С танца можем да се справим,но не сме всички! - казах като си стоварих ядосания и поглед.
-А колкото до музиката..не се притеснявай!Аз ще се погрижа,а ти знаеш колко съм добра-казах като минах покрай нея с танцувална стъпка,държейки един диск с няколко много яки ремикса.
Върнете се в началото Go down
Самър Джейн Блейк

Самър Джейн Блейк


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 11:48 pm

-Добре къде са другите?-попитах раздразнено.Това беше въпрос без отговор.Имах чувство,че момичетата се страхуваха да кажат нещо.Ейприл се обади и това й спечели ядосания ми поглед ,но не я погледнах така защото беше самата тя.Така щях да погледна всеки.Лошото ми настроение също не се дължеше на нея.Не бяхме говорили месеци.Исках да поговорим,но последния път си бяхме казали много тежки думи и ми беше трудно да я заговоря, защото думите ''Никога повече не искам да разговарям с теб и да те виждам и,ако зависи от мен с това приятелство е свършено!'' бяха изречени от мен и сега съжалявах за тях ,но понякога разкайването не е достатъчно да заличи миналото.
След един час тренеровката свърши и момичетата си тръгнаха много бързо.Аз останах и седнах на земята до стената ,а Ейприл се зае да си оправя багажа.
Тогава се чух да казвам:
-Как си?-не зная как дори ми хрумна да го кажа.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Донован

Ейприл Донован


Брой мнения : 22
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 11:59 pm

Бях се навела да завържа обувката на гуменките си,когато чух гласа на Самър да ме пита как съм.Изненадах се,точно тя бе тази,която каза,че не иска да има нищо общо с мен.
-Добре съм! - отговорих,все пак въпреки враждата ни,тя все още бе моя приятелка.
-А ти? - позаинтересувах се.Скоро не си бяхме споделяли и не знаех почти нищо за нея и ми беше толкова странно,че не мога да и споделя за сладура,с който преди малко се запознах.При последната ми мисъл лека руменина прибягна по лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Самър Джейн Блейк

Самър Джейн Блейк


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 12:10 am

-Има ли смисъл да отговарям,то се усети по време на тренировката и в часа по английски.-казах и се засмях.-Кой знае как ме обсъждат сега момичетата?
-Не не те обсъждат.-каза ми тя.И преди го правеше опитваше се да ме убеди за нещо ,което си беше видимо неуспоримо.
-И двете знаем ,че ще имат тема за разговор целия следобед докато са на кафе.-засмях се още веднъж ,този път забелязах ,че и тя леко се засмя.
-Е при теб как върви?Нещо ново?-усмихнах се приятелски и добавих.-От доста време не сме говорили ...
Върнете се в началото Go down
Ейприл Донован

Ейприл Донован


Брой мнения : 22
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 12:41 am

-Да,наистина не сме говорили от доста време,но няма много нови неща.Почти всичко си е по старо му.-отговорих и се усмихнах.Чудех се какво да кажа,но пък започваше да става неудобно.
-А при теб,при теб как върви?-опитах се да съм мила и любезна,наистина се опитах,а и на мен ми беше в гените да се държа мило с хората.
Върнете се в началото Go down
Самър Джейн Блейк

Самър Джейн Блейк


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 12:53 am

-И при мен няма нищо ново.-усмихнах се и започнах да събирам нещата си.Очаквах сега тя да каже ,защото аз не знаех какво мога да кажа.
Седнах на пейката и разгърнах учебника по английски.
Предпочитах да уча в салона отколкото вкъщи.
С досада разгръщах учебник и усетих няколко пъти погледа на Ейприл.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Донован

Ейприл Донован


Брой мнения : 22
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 2:05 am

Събрах помпоните си и другите неща в един малък черен сак.Излязох отвън,но ''Кометата'' не искаше да запали.Напоследък доста често и се случваше.Затова се върнах в салона и седнах на по-горните редове на пейките.Извадих слушалките и ги надух почти докрай,обожавах да слушам музика.Някак си не вярвах,че Самър може да учи тук,беше някак неподходящо особено ако имаше и някоя хубава гледка.От време на време виждах как ме гледа и се опитвах да се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Самър Джейн Блейк

Самър Джейн Блейк


Брой мнения : 11
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeСря Юни 09, 2010 11:56 pm

Eйприл си събра багажа и си тръгна, но след 5 минути се върна.
Бях се загледала в учебника за това отначало не й обърнах внимание.
След малко обаче казах:
-Ейприл, какво стана?Защо се върна?
Тя ми обесни какво беше станало за това аз си събрах учебниците в чантата и й предложих.
-Хайде ,ако искаш аз ще те закарам.Може и първо да пием кафе някъде.-усмихвайки се изчаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Донован

Ейприл Донован


Брой мнения : 22
Join date : 02.05.2010

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 12:46 am

Преди се случваше постоянно Сам да ме кара след тренировките.Да,знам,че колата ми е пълна трошка,но пък имам толкова хубави спомени с нея,че не мисля да се разделяме скоро.
Забавих се няколко секунди с отговора,секунди,които заплашваха да станат в минути.Тогава осъзнах,че не искам да съм като онези самотни,злопаметни хора,които си седят вкъщи и гледат котки.
-Ами..окей,защо не!-отговорих и се усмихнах.А после се заех отново да прибирам нещата си в малкия сак.Но явно Сам не разбра,че съм се усмихнала на нея.Сигурно защото днес не свалях усмивката от лицето си.Е,имах си основателна причина....
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeСря Юни 23, 2010 7:43 pm

Пейдж влезе във физкултурния салон.Повечето момичета вече бяха там.Момичето се огледа и забеляза ,че чакат само нея и капитанът на отбора - Селена.
Тя отиде при тях и се започнаха да си говорят.Сега Селена трябваше да им каже дали е измислила новата хореография и ако да какво точно трябва да правят.
Тъкмо,когато заговорихме за това дойде и самата тя.
Върнете се в началото Go down
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 2:33 am

Най-накрая пристигнах за тренировка.Бях забравила да си наглася будилника и се оспах.Добре че майка ми ме събуди,защото можеше и да я пропусна,но не трябваше,защото точно тази тренировка беше много важна.Щях да показвам на момичетата новата хореография.Нахлух в салона и си хвърлих чантата на една пейка.
-Момичета,много съжалявам,че закъснях,но забравих да си наглася будилника.-извиних им се аз,докато вадех диска от чантата си.После тръгнах към касетофона,който беше от другата страна на пейката,но едно момиче,Пейдж,се блъсна в мен.-Гледай къде вървиш!-троснах ѝ се аз.Изгледахме се доста злобно и аз тръгнах да пускам диска,като нарочно се блъснах в рамото ѝ,за да се измести от пътя,което нямаше намерение да направи.
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 2:44 am

Пейдж я погледна изненадано.За коя се мислеше тя?След,като й се тросна пред целия отбор Селена нарочно се блъсна в нея,за да я измести от пътя си.Двете си хвърлиха по един злобен поглед.Блейк и без това не беше в превъзходно настроение,а това държание на Селена я ядоса.Тя се приближи малко и тихо изсъска на капитанката:
-Какво ти става?Да не се мислиш за много велика само защото си капитан на отбора?!По-внимателно със страстите,ако обичаш.
Тя не откъсваше поглед от отчите на Селена,която май изобщо не смяташе да й остане длъжна.
Върнете се в началото Go down
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 3:59 pm

Момичето се приближи до мен и изсъска нещо в ухото ми.Когато тя свърши,аз само продължих пътя си към касетофона и пуснах диска с песента.Бързо заех мястото си пред отбора и започнах да танцувам.Когато свърших реших да ги попитам какво мислят.
-Не съм осъвършенствала танца напълно,но вие ще ми помогнете.-Всички кимаха одобрително глава без Пейдж.Тя изглеждаше доста ядосана,но не ѝ обърнах внимание.Усетих,че малко съм прекалила,но после бързо върнах мислите си към отбора и започнахме да се упражняваме върху танца.От време на време хвърлях по един поглед на Пейдж.Изглеждаше сякаш прави всичко това насила и с доста голямо нежелание.
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Sponsored content





Физкултурен салон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Физкултурен салон   Физкултурен салон Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Физкултурен салон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome and have fun! :: В града :: Гимназия "Трий Хил"-
Идете на: