Welcome and have fun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome and have fun!

Внимание! Часовете в гимназията и университета ще започнат от 15 септември. Иначе през лятната и другите ваканции (вкл. събота и неделя) няма да има часове!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 National City Bank

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ашли Дарвин

Ашли Дарвин


Брой мнения : 60
Join date : 24.05.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

National City Bank Empty
ПисанеЗаглавие: National City Bank   National City Bank Icon_minitimeПет Юни 18, 2010 1:56 pm

National City Bank IMG_1572

Това беше една от най-големите и посещавани банки, където нюйоркчани се чувстваха най-сигурни да оставят парите си.
Върнете се в началото Go down
Ашли Дарвин

Ашли Дарвин


Брой мнения : 60
Join date : 24.05.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

National City Bank Empty
ПисанеЗаглавие: Re: National City Bank   National City Bank Icon_minitimeВто Юни 22, 2010 6:20 pm

След първите впечатления и обядът в хотела, с Марк решихме, че е време да се заемем към работата му в банката. Приключихме в ресторанта и излязохме от хотела, където вече ни чакаше такси. Щом се качихме в него, Марк тихо каза на шофьора дестинацията, към която да кара и тръгнахме. Таксито беше нов модел кола, шофьорът бе мъж на средна възраст, мил и любезен, затова пътуването ни беше приятно. Не се движихме кратко. В средата на деня космополитният град бе свръх пренаселен и трафика беше доста затруднен. С Марк си разменихме общи приказки в чакане в таксито.
Когато най-после пристигнахме пред National City Bank и таксито ни остави точно на входа, казах спокойно на Марк:
- Е, аз ще те изчакам тук..
Върнете се в началото Go down
Марк Василевич

Марк Василевич


Брой мнения : 219
Join date : 09.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

National City Bank Empty
ПисанеЗаглавие: Re: National City Bank   National City Bank Icon_minitimeВто Юни 22, 2010 10:22 pm

-Добре,няма да се бавя,обещавам-каза момчето и се усмихна.Предварителон палти на шофьора и каза да го изчака.След това,изкочи от колата и бързо се насочи към банката,защото занеше,че днес е работен ден и вероятно доста хора ще се озоват вътре и това може да го забави.Вероятно щеше всичко да приключи бързо,обаче не искаше да рисуква и щом се лигитимира пред пазачът на сградата,хвърли бърз поглед къкъм колата и влезе вътре.
Часът наближаваше към 17,20 часа и за негов късмет нямаше много хора и можеше всичко да приключи бързо.Не беше много запознат със обстановката вътре,затова внимателно потърси нужното му гише и щом го видя,забърза се към него и се озова пред една красива и подържана със черевна коса и очила,около 25 години и със троги черти на лицето.
-Добър ден!-поздрави я момчето и извади документите и парите от куфара си и ги сложи пред нея.Идавм от малкото градче Три Хийл,за да открия сметка.
-Името ви,целта на тази инвестиция и каква е сумата-изрецетира като робот момичето и го погледна право във очите.Той никак не се смути,вежливо й се усимхна и каза:
-Казвам се Марк Василевич,гражданин със руско и английско подансто,сумата е 1000 долара,а целта е благотворитлна компания за деца болни от паралич и левкемия.завърши той и жената веднага въведе данните му.
После му даде документи,който да подпише и след като всичко приключи,каза че сметката е откриат и на всеки месец към нея ще се добавя сумата,която ще внася по банков път,както и допълнителния бонус от банката.
Напълно доволен от свършената работа,момечто благодари и излезе от сградата,където вече започнало да вали и бързо се затича към колата.Влезе вътре,настани се към АШли и каза:
-Готово,приключих със работата ми,а сега къде искаш да отидем?
Върнете се в началото Go down
Ашли Дарвин

Ашли Дарвин


Брой мнения : 60
Join date : 24.05.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

National City Bank Empty
ПисанеЗаглавие: Re: National City Bank   National City Bank Icon_minitimeНед Юни 27, 2010 4:05 pm

- Ъъ.. нямам представа - отговорих бавно и объркано аз. - Да се поразходим наоколо пеша.. не знам.. Ти предложи - чувствах се толкова невежа в големия град. Това че не бях идвала тук си казваше думата.. вероятно не ми беше тук мястото. Но Марк се удмихна дружелюбно и хвана ръката ми.
- Да вървим - каза той - Без значение къде.. да се забавляваме!
И двамата бавно се отдалечихме от банката. Вървяхме по широката улица сред голямата тълпа и бързахме. Марк все още държеше ръката ми и очевидно вече беше решил къде можем да се забавляваме, защото бързаше устремено..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





National City Bank Empty
ПисанеЗаглавие: Re: National City Bank   National City Bank Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
National City Bank
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome and have fun! :: Извън града :: Ню Йорк-
Идете на: