Welcome and have fun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome and have fun!

Внимание! Часовете в гимназията и университета ще започнат от 15 септември. Иначе през лятната и другите ваканции (вкл. събота и неделя) няма да има часове!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Люй Майсън

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 1:44 am

-Утре ще идем на пазар.Ако искаш можеш да спиш тази вечер тук,за да не се разкарваш сутринта до тук.Пейдж ти също можеш да останеш.Имам място!-казах спокойно,но знаех отговора още откакто зададох въпроса.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Къщата на Люй Майсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 6:48 pm

Идеята беше щура,но ми хареса.Засмях се и попитах Пейдж:
-Пейдж,ти навита ли си?Идеята е добра, утре ще излезнем тримата,за да купим някои неща.А и може да мислим за име на групата.
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Къщата на Люй Майсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 10:50 pm

Пейдж кимна и каза:
-И на мен идеята за преспиването ми допада.Колкото до пазаруването,аз вкъщи имам китара,а когато излезнах преди малко един приятел - обърнах се към Рокси и казах - Мад Хъдсън,ако го знаеш, ми подари този микрофон.
Тя извади от чантата си чисто новата си придобивка и я показа на другите двама.Рокси го взе,за да го разгледа,а Блейк каза:
-Колкото до име на групата аз за сега май нямам идеи,а вие?
Върнете се в началото Go down
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 23, 2010 2:10 am

Люк се зарадва,че няма да прекара сам вечерта.Той отиде до кухнята и донесе по едно шише с водна,бира и мента.След това той се настани отново сред гостите си и каза с усмивка:
-Деловите въпроси за утре...сега да го полеем-след което наля още по едно на момичетата и вдигна наздравица.Това щеше да бъде нощ за пиянства Very Happy
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Къщата на Люй Майсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 5:46 pm

Сега наистина трябваше да празнуват.Вече си имаха група!Тримата много се забавляваха и си легнаха почти на сутринта.Ако някой ги видеше отстрани можеше да им се посмее доста.Рокси беше заспала с глава на масичката,Люк беше половината на дивана,а другата част от него висеше във въздуха,а Пейдж спеше на пода обвила ръце около китарата,сякаш,за да нападне някой с нея.
Тя се събуди първа и едва сдържа смеха си,за да не събуди и другите.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Къщата на Люй Майсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 28, 2010 7:54 pm

Усетих някакъв кикот и веднага се събудих.Поогледах се и видях Пейдж да се смее.След това забелязах колко странно съм заспала и аэ иэбухнах в смях.Люк се разшава,а в това време погледнах към часовникът вече беше два без десет.
-Лелее...успах ме се!-казах аз,прозявайки се- мисля,че трябва да си тръгвам.
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Къщата на Люй Майсън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Люй Майсън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Къщата на Марк Василевич
» Къщата на Елена Гилбърт
» Къщата на Ашли Дарвин
» Къщата на Рокси Билсън
» Къщата на плажа на Мат Хъдсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome and have fun! :: В града :: Къщи-
Идете на: