Welcome and have fun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome and have fun!

Внимание! Часовете в гимназията и университета ще започнат от 15 септември. Иначе през лятната и другите ваканции (вкл. събота и неделя) няма да има часове!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Кейт Рийзър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Кейт Рийзър

Кейт Рийзър


Брой мнения : 16
Join date : 24.09.2010
Местожителство : София

Къщата на Кейт Рийзър Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Кейт Рийзър   Къщата на Кейт Рийзър Icon_minitimeСъб Окт 16, 2010 5:50 pm

Къщата на Кейт Рийзър Justin-Berfield-House-Lorena-Drive-Calabasas-CA-For-Sale-April-09-MITMVC-1

Басейнът беше закрит, за да може да се използва при всякакви условия..
Басейнът

Всекидневната:
Къщата на Кейт Рийзър Hol33

Кухнята:
Къщата на Кейт Рийзър GE-EnergyStar-Kitchen08-lg

Спалнята ми:
Къщата на Кейт Рийзър Modern-and-elegant-bedrooms-by-Answeredesign-3-554x332

Банята към нея:
банята

Стаята за гости:
Къщата на Кейт Рийзър Image-thumb39

Банята към нея:
Къщата на Кейт Рийзър 95047864

Макар и да не бях много добра, баща ми ми взе билярдна маса:
Къщата на Кейт Рийзър Redenkadtbig_af968_16008738

Колата ми:
Къщата на Кейт Рийзър 2009-mercedes-slk-350-pictures
Върнете се в началото Go down
Марк Василевич

Марк Василевич


Брой мнения : 219
Join date : 09.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на Кейт Рийзър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейт Рийзър   Къщата на Кейт Рийзър Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 12:25 am

Марк и Кейт успяха някак си да излязат от изоставеният хамбар мръсни и почеревенли и с свито сърце се запътиха към квартала,където се намираха техните домове и се надяваха,че родителите им и и техните близки да не се постарадали от това ужасно бедствие.Все още не можеха да се опомнят и особенно Кейт,която като че ли беше в шок и се държеше за Марк,страхувайки се да не стане нещо ако го пусне.
Самото момче също беше с разбити нерви и след станалото определено щеше да отиде на психолог,но сега го интересуваше само близките му хора да са доблре и да няма жертви наоколо.
Не можеше да се каже,че вямаше поражения,защото когато наближиха те видяха остатъци от дъревта,счупени електрически стълбове,,парченца от прозорци и раздрани дрехи на улицата,но за щастие дома на Кейт не беше пострадал, сизключение на покрива и градината,която беше унищожена.
-Ето,приситгнахме,мисля че по-добер да те оставя тук и сама да влезеш-каза тихо момчето и все още държейки я,запътиха се към вратата.Надяваше се,че ще успее за де възстанови и по-скоро да се отърси от преживянато.
-Радвам се,че беше до мен и не ме остави.Но не исакш ли да влезеш?
-Не,мисля че случаят въобще не е подходящ,най-дборе да си починем няколко дни и в училище ще се видим,ако е останало нещо от него-каза горчиво момчето и натисна звънецът на вратата,за да могат родителите да си приберат детето си.
Върнете се в началото Go down
Кейт Рийзър

Кейт Рийзър


Брой мнения : 16
Join date : 24.09.2010
Местожителство : София

Къщата на Кейт Рийзър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейт Рийзър   Къщата на Кейт Рийзър Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 6:41 pm

Марк не пожела да влезе и сбърза крачка се запъти към домът си. Втурнах се да видя дали баща ми е добре.. Одидох във всекидневната, в спалнята. Обиколих цялата къща дори и басейнът, но него го нямаше. Какво щях да правя сега?! След около час търсене се свлякох на пода в хола и се разплаках. Парещите сълзи се стичаха по подпухналите ми бузи, а аз бях като развалина.. Просто не можех да се помръдна, не можех все още да осмисля до край случилото се. Някой подробности ми се губиха, чудех се какво е станало с баща ми, къде е той сега?!.... Мъртъв ли е?
Знам, че не трябваше, но не познавах много хора в града. Преместихме се наскоро и нямах доверие на повечето хора, веротяно както и те на мен.
Отворих панически чантичката си и заочнах да ровя в нея, изхвърлайки всичко ненужн от нея, докато накрая не намерих това, което търсех.. Изкарах телефонът си и набрах Марк - бяхме си разменили номерата докато бяхме на кея преди да се случи всичко..
- Ало? - започнах плачейки, а той очевидно се стресна. - Аз...аз... не знам баща ми..няма го.. и страх ме е дане би той.. - не можах да довърша, а се свлякох на земята..
Върнете се в началото Go down
Марк Василевич

Марк Василевич


Брой мнения : 219
Join date : 09.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на Кейт Рийзър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейт Рийзър   Къщата на Кейт Рийзър Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 9:37 pm

Марк остави Кейт да си пребере и щом я остави ,побърза да се прибере до вкъщи,за да се увери,че всичко с родителите му е наред и никой не е пострадал.Обхванаха го лоши предчуствия докато минаваше покрай улицата и парковете и виждаше ккави разрушения и предиздвикало торнадото,но не позволи на страха си да надделее и мисленно се убеждаваше,че всичко е наред и те са там и го чакат.
Всичко беше като в някакъв нереален сън,кощмар пордължил доста дълго време и те бяха жертвите,който щяха да понесат последствията от свойте действия.
Без да чака и почука,връхлетя вътре и започна да вика ,но веднага се спрая,защото ги видя в всекидневната да говорят с някакъв господин и като ли че го утешават.От вълнение гласът му спря и успя само да се хвърли към тях и да ги прегърне,камък му падна от сърцето.
В този момент извъня телефонът и видя номерът на Кейт,вдигна го до ухото си и в същият миг чу нейния плач,вероятно нещо беше станало:
-Успокой се,сигурна ли си в това което казваш,защото това не може да е истина?-удиви се момчето и се обърна към непознатият господин в стаята.
-Какво?Какво е сатнало там?-попита момичето и опитвайке се да се владее,избърса сълзите си и зачака,сякаш че й съобщят хубава новина.
-Не могя да повярвам,обаче ела бързо у дома,нашите са намерили твоя баща в момент,когато той се връщал към градът и за малко се разминал с торнадото,което е потеглило в друга посока и сега е изъвн Три Хийл-обясни момчето,което още не вярваше,че всичко това се случва,а на среща господинът му се усмихваше и кимаше с глава.
-Аз сега ще изляза,имам работа,така че ела у дома,запознай се с нашите и погрижи за баща си,много целувки-каза момчето и затвори телефона,предусещайки каква емоционална сцена ще стане след малко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Кейт Рийзър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейт Рийзър   Къщата на Кейт Рийзър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Кейт Рийзър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Люй Майсън
» Къщата на Елена Гилбърт
» Къщата на Ашли Дарвин
» Къщата на Рокси Билсън
» Къщата на плажа на Мат Хъдсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome and have fun! :: В града :: Къщи-
Идете на: