Welcome and have fun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome and have fun!

Внимание! Часовете в гимназията и университета ще започнат от 15 септември. Иначе през лятната и другите ваканции (вкл. събота и неделя) няма да има часове!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вход излитащи

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Вход излитащи Empty
ПисанеЗаглавие: Вход излитащи   Вход излитащи Icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 2:12 am

От тук всички тръгваха за полета си.
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Марк Василевич

Марк Василевич


Брой мнения : 219
Join date : 09.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Вход излитащи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход излитащи   Вход излитащи Icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 11:47 pm

През цялото време докато вървяха към входа за излитащи,Марк и Ашли потънаха във мълчание и нищо не казаха.Всеки беше се съсредоточил във совите мисли и не исакше да безпокои другия.Тази химия,която се породи помежду им беше доста силна и вече всеки един от тях можеше да отгатне какво го тревожи дургия или дали има някакъв проблем.
По цялото летише имаше доста хора,който бяха пристигнали и във различни посоки бяха поели за совите полети и това затрудняваше малко предвиждването сред навалицата.Марк обаче със лекота успя да мине през групата и скоро заедно със Ашли пристигнаха до входа,където се присъединиха към една тълпа около двайсетина души,който представляваха политици,семейни двойки и няколко колежани.
-Ето,пристигнахме и след няколко минути ще се качим на самолета и ще се насладим на пътуването до Ню Йорк-сега настроението му се беше приповдигнало доста и нямаше търпение да пристигнат във огромнияг град,където определено щяха да си изкарат добре.
-Най-сетне,защото покрай тази тълпа имах чуството,че ще се изгубя-промълви момичето,което сега преглеждаше за последно документите си,за да е сигурна,че всичко е наред.
-аз също мразя задрастванията,но по-добре така,отколкото ако бяхме закъснели-отвърна й Марк и даде знак да се наредят до входа,отъкдето щяха всеки момент да ги пуснат да се качат на самолета.
Върнете се в началото Go down
Ашли Дарвин

Ашли Дарвин


Брой мнения : 60
Join date : 24.05.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Вход излитащи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход излитащи   Вход излитащи Icon_minitimeПет Юни 18, 2010 2:34 am

- Често ли си пътувал със самолет? - попитах аз, нарушавайки тишината, която беше възникнала между двама ни. Предполагах, че е обиколил доста места, все пак идваше от Русия
- Да, случвало ми се е - отговори той разбрано, но не самохвално - пътувал съм няколко пъти. Обичам да пътувам, а ти?
- О, аз също. - отвърнах въодушевено. Пътуванията бяха една от слабостите ми - Но.. рядко със самолет. - последва леко колебание - Предпочитам влакове и автобуси, така имаш по-голяма възможност да разгледаш. Но разбира се сега е друг повода - казах аз, смеейки се. - Е, избрал ли си вече, в коя банка ще оставиш парите си? Не съм много по тази част, но ти вероятно си предвидил това?
Върнете се в началото Go down
Марк Василевич

Марк Василевич


Брой мнения : 219
Join date : 09.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Вход излитащи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход излитащи   Вход излитащи Icon_minitimeПет Юни 18, 2010 3:18 am

-Интересен въпрос,досега не се бях замислил върху това-отвърна момчето и леко се смръщи.Но това не е пробелм,тък като съм запознат горе-долу със градът и знам важните му центрове.завърши той и взе багажа им,защото вече хората започнаха да влизат във входа.
-Питам те,защото да не би във последният момент стане нещо и да ти провалят цялото пътуване-обясин Ашли,която честно казано не искаше да стават жертви на измама и да им развалят цялото това вълнение покрай пътуването.
Момечто я изгледа вяколко секунди и веднага разбра за леките й съмнения,но побърза да я успокои:
-Щом пристигнем,първо ще се настаним във един от хотелите и ще си вземе почивка.Ще починем,ще хапнем и после ще се отправим към банка National City Bank,която е една от най-големите и посещавани във страната.
Оставаха още пет минути и дойде технитя ред да влизат и бързо се запътиха към входа,за да не стане гаф и да не се качат.
-Бих могла да дойда със теб,само да релексирам след почивката-успя да каже Ашли и двамаат се качиха във самолета и отидоха да потърсят местата си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вход излитащи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход излитащи   Вход излитащи Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вход излитащи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome and have fun! :: Извън града :: Летище "Трий Хил"-
Идете на: